• ...Bardzo dziękuję Grażynie za dotychczasowe sesje, dzięki którym zadbałam o swój warsztat pracy, o siebie jako Coacha, o Coachee. Jej profesjonalizm zasługuje na najwyższe wyróżnienie..... Stwarza wyjątkową przestrzeń do przyjrzenia się sobie w roli coacha, pobudza do analizy, wspiera, stwarza możliwości poddania się refleksjom aspektu emocjonalnego oraz etycznego w pracy coachingowej. Dzieli się wiedzą, doświadczeniem, pracuje w oparciu o szacunek, otwartość i autentyczność- za co szczególnie cenię jej warsztat.

  Justyna Coach, Doradca i Trener Biznesu
 • Szukałam osoby doświadczonej w coachingu, ale również w biznesie, która będzie umiała pomóc mi w zrozumieniu sytuacji kryzysowej w jakiej się znalazłam. ... Po pierwszej rozmowie poczułam, że dobrze mi się rozmawia z Grażyną. Dalsze spotkania potwierdziły jej fachowość. Jest ciepłą osobą, która elastycznie potrafiła dopasować się do potrzeb, jak i pomóc mi w zrozumieniu siebie. Inspiruje do głebokiej autorefleksji. Jako coach daje przestrzeń do pobycia z emocjami. Dzięki pracy z nią osiągnęłam spokój i harmonię.

  Danuta Financial Controller
 • Czas jaki Grażyna poświęca dla klienta jest nieoceniony. Kapitał, który przyniesie Ci wymierne efekty. Podczas pierwszej rozmowy byłam spięta, pełna obaw i strachu. Od początku Grażyna dała się poznać jako ciepła osoba a zarazem doświadczony coach. Z sesji zabrałam optymizm, wiarę w przyszłość, wiedzę i dwa symbole, które codziennie mi towarzyszą w codziennych obowiązkach. Dziękuję :)

  Agnieszka HR Manager
 • Grażynę poznałam na jednym z warsztatów rozwojowych i już wówczas poczułam, że jest osobą u boku której chciałabym się rozwijać. Po roku zdecydowałam się na dalszy rozwój u jej boku, jako coacha. Polecam - jest konkretna, otwarta na wsparcie i posiada ogromne doświadczenie.

  Marlena Marlena - konsultant ds. rozwoju, Trener Biznesu
 • Pełen profesjonalizm i wysokie kompetencje... Grażyna to Osoba ciepła, miła, serdeczna, pełna wyczucia, potrafi emocje odczytać z twarzy. Jej sugestie, porady są bezcenne, Jej słowa trafiają prosto do serca... Potrafi pomóc w rozwiązaniu każdego problemu i sprawi, że uwierzysz w siebie, pokochasz świat i ludzi oraz dokonasz tego, co do tej pory wydawało się niemożliwe... Polecam bardzo gorąco tego Coacha!

  Dorota - Specjalista ds. Osobowych
 • Idąc na pierwsze spotkanie miałam duże oczekiwania, trochę obaw i ogromną ciekawość, jak rozwinie się sytuacja. Co dał mi coaching z Grażyną? Pozytywną zmianę, której się nie spodziewałam a której od dawna chciałam. Dzięki trafnym pytaniom i atmosferze bezpieczeństwa jaką stworzyła Grażyna dowiedziałam się dużo o sobie, swoich możliwościach i obrałam nowe, konkretne cele życiowe które realizuję. Zaś doświadczenie, jakim Grażyna się dzieliła jest dla mnie inspiracją. Gorąco polecam.

  Joanna Trener Biznesu, Coach, HR Biznes Partner
 • Pani Grażyna Myczkowska przygotowała i poprowadziła jako trener dla naszej firmy pięciodniowy, autorski program rozwojowy dla liderów i menedżerów pt.: „7 filarów skutecznego zarządzania zespołem”. W zakres programu wchodziła komunikacja interpersonalna w zespole, pokonywanie dysfunkcji pracy zespołu, motywacja zespołu oraz rola lidera i przywództwo. Bardzo dobre przygotowanie szkolenia, profesjonalizm i komunikatywność oraz wysoki poziom merytoryczny programu docenili wszyscy uczestnicy szkolenia. Praktyczna wiedza trenera oraz interaktywna forma sprawiła, że program został zrealizowany powyżej oczekiwań, ciekawie i atrakcyjnie. Dzięki dużemu osobistemu zaangażowaniu trenera oraz sposobowi w jaki motywował do pracy uczestników, uzyskali oni szeroką wiedzę, nowe umiejętności i rozwinęli swoje kompetencje menedżerskie. Różnorodne metody i stosowane narzędzia szkoleniowe aktywizowały grupę, dając podstawę do trwałych zmian rozwojowych. Na podkreślenie zasługuje rzetelny sposób poruszania zagadnień, zaangażowanie, koncentrowanie się na wymaganiach uczestników oraz partnerski styl prowadzenia szkolenia. Trener znakomicie sprawdzał się zarówno w sytuacjach wymagających indywidualnego wysiłku, jak i w pracy zespołowej. Ma wysokie umiejętności interpersonalne - łatwo nawiązuje kontakty i łatwo stworzył atmosferę bezpieczeństwa, sprzyjającą rozwojowi. Pani Grażyna Myczkowska jest niekłamanym ekspertem w swojej dziedzinie. Ma wiedzę teoretyczną oraz posiada praktyczne, wielopłaszczyznowe doświadczenie. Poczucie humoru i pozytywne nastawienie jest również jej dużym atutem.Możemy zdecydowanie polecić Panią Grażynę Myczkowską jako trenera godnego zaufania, profesjonalnego i kompetentnego, w zakresie szkoleń menedżerskich.

  Kongsberg Maritime Sp. z o.o. Poland Kongsberg Gruppen (KONGSBERG) is an international, knowledge-based technology corporation that supplies high-technology systems and solutions to customers in the oil and gas industry, the merchant marine, and the defense and aerospace industries. We have more than 11.000 employees in more than 40 countries worldwide. Our headquarter is in Norway.
 • Pani Grażyna Myczkowska (poprzednie nazwisko Bąk) w latach 2001-2009 pełniła w Polskiej Żegludze Bałtyckiej SA w Kołobrzegu funkcję Członka Zarządu, Dyrektora do spraw polityki żeglugowej. Rozpoczynając pracę w 2001 r. Pani Grażyna przeprowadziła gruntowną restrukturyzację we wszystkich obszarach firmy, co pozwoliło na odzyskanie płynności finansowej, odbudowanie wizerunku Polferries na rynku żeglugowym, stworzenie nowej kultury organizacji, wysoką jakość świadczonych usług, a przede wszystkim nowe inwestycje tonażowe. Wprowadzone przez Panią Myczkowską zmiany stworzyły fundamenty, które do dnia dzisiejszego pozwalają Spółce konkurować na rynku usług promowych. W trakcie pracy w Polferries Pani Myczkowska odpowiadała za zarządzanie Spółką we wszystkich strategicznych aspektach jej działalności, dotyczących między innymi: struktury organizacyjnej, zarządzania finansami, inwestycji, eksploatacji i bezpieczeństwa floty, zarządzania wizerunkiem i PR, sprzedaży, marketingu i reklamy, zarządzania nieruchomościami, zarządzania zespołem około 800 osób na lądzie oraz na promach. Odpowiedzialna była również za funkcjonowanie hotelu, sklepów i gastronomii na promach, kształtowanie polityki zaopatrzeniowej, sprzedażowej, agencyjnej oraz zasad współpracy ze spedytorami i biurami podróży w Polsce i Skandynawii. Pani Myczkowska dała się poznać jako skuteczny strateg, motywujący zespół do realizacji wytyczonych celów. Ceniona przez kontrahentów i współpracowników za wielopłaszczyznową wiedzę, umiejętności menedżerskie, lojalność i etykę biznesową. Kompetentna, konsekwentna, komunikatywna i efektywna. Dbająca o dobry wizerunek firmy i dobre relacje interpersonalne. Otwarta na nowe wyzwania. Dzięki jej działaniom firma przełamała wiele barier i stereotypów, stając się liderem w obszarze świadczonych usług oraz budowania marki na Polskim rynku promowym. Za spektakularne osiągnięcia biznesowe Polferries otrzymała w tym czasie kilka prestiżowych nagród.

  Polska Żegluga Bałtycka SA Firma promowa- żegluga promowa Polska-Skandynawia