Sukces i szczęście na nowy rok

Na przełomie roku życzymy sobie zdrowia, sukcesów i szczęścia!

Cóż to jednak tak naprawdę znaczy dla nas sukces i szczęście? Każdy ma inną definicję. Każdy oczekuje czegoś innego, bo każdy jest inny. Ma inne marzenia, cele, system wartości. Dla jednych to będą pieniądze i awans, dla innych harmonia i poczucie bezpieczeństwa w otoczeniu bliskich sercu osób.

Sukces dla mnie oznacza radosny śmiech każdego dnia. Uznanie w oczach ludzi mądrzejszych odemnie. Sympatię dzieci koleżanek, które biegną roześmiane na mój widok z rozłożonym do powitania rękami:) Sukces, to odwaga w życiu w zgodzie z moimi wartościami i przeciwstawianie się agresji i małostkowości. To „dziękuję”, za bezinteresowną pomoc:) To komentarz przypadkowo spotkanej na ulicy kolezanki: „jestes dla mnie inspiracją”. Wow!

Szczęście jest wielowymiarowe. Jest jak obrazek ułożony z malutkich  puzli, który widać z lotu ptaka. To chęć wstawania co rano i spokojnego zasypiania. To zapach porannej kawy mego męża i wieczorne pogaduchy z moją córką:) Wspólne, sobotnie śniadanie w kuchni i wyjście z psem na spacer. Kotka, która zagania mnie do spania wieczorem i oplata się wokół mojej szyi w nocy.

Życzę Wam Waszych sukcesów i Waszego szczęścia. Żyjcie tak jak chcecie.

Bądźcie bohaterami swojego życia:)