Referencje

Grażynę poznałam na jednym z warsztatów rozwojowych i już wówczas poczułam, że jest osobą u boku której chciałabym się rozwijać. Po roku zdecydowałam się na dalszy rozwój u jej boku, jako coacha.

Polecam- jest konkretna, otwarta na wsparcie i posiada ogromne doświadczenie. Po każdej sesji jestem gotowa na dalsze wyzwania, idę pewna siebie do przodu.

                                                                                                                             Marlena-Poznań                                                                                        trener biznesu, niezależny doradca

   Konkretne zajęcia, które łączą w sobię trochę teorii i mnóstwo
praktyki. Polecam!

         Mariusz M- student WSB,  kierunek Coaching

Trenerka- wykładowca na WSB- przekonywująca, potrafiąca zarazić  swoją pasją słuchaczy.

                                                                                                 Czarek i Beata studenci WSB, listopad 2014

Bardzo mi się podobały zajęcia z Grażyną o przywództwie, ze wzgledu na przygotowaną grafikę flipchartów oraz wysokie kompetencje i wiedzę prowadzącej. Widać było profesjonalizm i zaangażowanie.

                                                                          Karol- student WSB, listopad 2014    

 „Przywództwo, a zarządzanie coachingowe”- Ciekwe zajęcia. Bardzo dobra metodyka pracy. Zdobyłem ciekawą wiedzę praktyczną. Szkoda, że tak krótko.

                                                                                                       Jakub P. student WSB 2014

  Całodzienne zajęcia na WSB z Grażyną w roli prowadzącej pokazały mi jak można inspirować innych, być profesjonalistą z poczuciem humoru i zarażać pasją tego co się robi. Temat „Przywództwo a zarządzanie coachingowe” powierzono odpowiedniej osobie. Cieszę się, że Grażyna poprowadzi kolejne zajęcia.

                                                                                                                              Natalia

                                                                                                                     Studentka WSB 2014

Ze szkolenia ” Zarządzanie zmianą” zabrałam odwagę do działania. Ciekawe narzędzia  i techniki pracy. Super energia i kompetencje Grażyny w roli trenera! Świetne wyczucie grupy uzupełnione elementami coachingowymi. Polecam szkolenia Grażyny.

                                                                                                                                                       Beata P.

listopad 2014

Szkolenie prowadzone przez Grażynę „Zarządzanie zmianą” uświadomiło mi co jest ważne i jak mam podchodzić do zmiany. Zainspirował do pracy nad sobą i innego patrzenia na otoczenie. Super zajęcia!

                                                                                                                 Andrzej P.

                                                                                                              listopad, 2014r

Bardzo dobry coach. Pełen profesjonalizm i wysokie kompetencje… Grażyna to osoba ciepła, miła, serdeczna, pełna wyczucia, potrafiąca emocje wyczytać z twarzy. Jej słowa trafiają prosto do serca…Potrafi pomóc w rozwiązaniu każdego problemu i sprawi, że uwierzysz w siebie, pokochasz świat i ludzi oraz dokonasz tego, co do tej pory wydawało się niemożliwe.. Polecam bardzo gorąco tego Coacha.

Dorota
Dorota
13 sierpnia 2014 r.

Coaching z Grażyną to bardzo dobry wybór. Idealnie trafia z pytaniami, szybko nawiązuje kontakt z klientem. Zrealizowałem swoje założenia, odkryłem to co jest dla mnie ważne a wszystko w dobrej atmosferze i z luzem, który bardzo lubię!

Andrzej – Motion Designer
20 luty 2014

Coaching z Grażyną był dla mnie strzałem w dziesiątkę na ten konkretny czas. Odkryłam, że to co najważniejsze, bym mogła zrealizować swoje marzenia, posiadam, a są nimi moje umiejętności, talenty, pomysły. Ciekawe i kreatywne zadania oraz pytania: trafne, a zarazem z wyczuciem i delikatnością, pozwoliły mi na odkrycie i sprecyzowanie celów zawodowy, tego kim chcę być, co chcę robić, tego, że mogę robić to, co sprawia mi radość, z czego czerpię satysfakcję, a jednocześnie uczynić to źródłem mojego dochodu. Rozmowy z Grażyna pozwoliły mi na to, by czas stał się moim pomocnikiem, a nie katem, który stoi nade mną i mnie pogania. Odkrywanie swojego potencjału i możliwości, ogromnej radości i satysfakcji z tego, co się robi, dzięki takiemu coachowi jak Grażyna było wyjątkowym doświadczeniem, które polecam każdemu.

Magdalena – absolwentka PW
20 grudnia 2013

Każda sesja z Grażyną jest dla mnie kolejnym, odkrywczym krokiem do siebie, własnej mocy sprawczej i wiary w swój potencjał. Jestem pod wielkim wrażeniem wyczucia Grażyny, kiedy wspólnie docieramy do obszarów, które wcześniej dla mnie były niedostępne przez co moje życie i plany były ograniczone. Dzięki naszej współpracy, dziś wiem, że jestem w procesie zmian do satysfakcjonującego życia i jestem pewna, że posiadam wszelkie możliwości aby spełnić swoje cele w zgodzie ze sobą…..bo każdy z nas wszystko posiada w sobie, lecz „te” wszystkie źródła trzeba odkryć a w tej drodze w sposób przyjazny, otwarty i efektywny pomaga i towarzyszy Grażyna. Z pewnością polecam tego coacha.

Ania – Studentka
12 grudnia 2013