Odpowiedzi na pytania w ramach nominacji blogu ariwo do Liebster Award

Zostałam nominowana… zostałam zobowiązana:)

W odpowiedziach daję Wam kawałek mego serca i duszy. Cóż piękniejszego może być od dzielenia się z drugim człowiekiem…czymkolwiek. Może któraś odpowiedź zainspiruje Was ” świątecznie” ?

1. Ja w pięciu słowach…

Spełnione serce i rozum, poszukiwacz i odkrywca

2. Nie wyobrażam sobie życia bez…

Miłości i przytulania, drugiego człowieka. Resztę można jakoś zastąpić 🙂

3. W ważnych kwestiach chciałabym poradzić się?

Alberta Einsteina. Dlaczego?

Widział inaczej. Nie przejmował się opiniami innych. Wierzył w siebie i swoją intuicję. Stawiał na wyobraźnię, a nie na logikę. Kreatywny, szukający co jest po drugiej stronie lustra. Ubóstwiam Go!

4. Za 30 lat chciałabym…

Móc przeżyć radośnie każdy dzień! (Mam obecnie 54 lata:)) Czego więcej staruszka może chcieć od życia w tym wieku? 🙂

5. Jeżeli podroż życia to do…

Głębi siebie! Właśnie od kilku lat jestem w trakcie tej podróży. Fascynujące, zadziwiające, bezcenne, nie do opisania widoki, emocje, uczucia, odkrycia! Każdy dzień przynosi coś nowego!

6. U innych cenię to, że…

Umieją przyznać się do błędu, zrobić coś bezinteresownie, szanują i akceptują odmienność drugiego człowieka. Wyciągają wnioski z popełnionych błędów, rozwijają się. Potrafią spojrzeć sercem i przedłożyć miłość nad rację. Mają dystans do siebie i poczucie humoru 🙂

7. Mając czarodziejska różdżkę zmieniłabym w swoim życiu…

Czas.

Przeszłości nie cofnę, więc tę pozostawiam bez zmian. Teraźniejszość jest dla mnie fascynująca i mam wiele pomysłów do zrealizowania. Chcę cieszyć się każdą chwilą! Kiedyś tego nie robiłam. Dzisiaj te chwile doceniam! Chciałabym wydłużyć dobę o 12 godzin, żebym miała więcej czasu na bycie z kochanymi osobami, realizowanie swoich pasji i marzeń oraz na „bycie ze sobą”.

Zapraszam do odwiedzenia  mojego bloga 🙂 Kobieta z kosmosu. Zajrzyj, skomentuj, zostaw  kawałek siebie, towarzysz mi w mojej podróży:)

http://ariwo.blog.pl/