Atuty pracy ze mną

  Jestem coachem z międzynarodową akredytacją International Coach Ferderation/ACC. Jako praktyk  POINTS OF YOU-efektywnego narzędzia coachingowego-pobudzam do spojrzenia z innej, głębszej perspektywy, znalezienie nowych, optymalnych dla klienta indywidualnego i biznesowego rozwiązań.

Zawsze dopasowuję program rozwojowy czy zakres szkolenia do indywidualnych potrzeb Klienta. Pomogę Ci w poprawie jakości Twojego życia zawodowego i osobistego.  Wspieram Twój biznes i rozwijam kompetencje niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

 Daję poczucie bezpieczeństwa, szacunek, akceptację i koncentrację na Twoich potrzebach oraz przestrzeń do pracy i chwili refleksji. Pomagam odnaleźć ważne dla Ciebie wartości i odkryć osobisty potencjał. Dzielę się doświadczeniem życiowym i menadżerskim, wiedzą oraz skutecznymi metodami i narzędziami.

Kompleksowość, kreatywność, elastyczność i otwartość – to korzyści ze współpracy ze mną.  ARIWO   daje Ci:

  • ATRAKCYJNOŚĆ-odkrywasz swoje mocne strony i możliwości, Twoją atrakcyjność
  • RÓŻNORODNOŚĆ-dostajesz dopasowane do Ciebie narzędzia i metody
  • INDYWIDUALNOŚĆ– identyfikujesz Twoje potrzeby, wartości i cele
  • WSPARCIE– wspieram Cię w sytuacjach trudnych, a Twoje sukcesy motywują mnie do dalszego rozwoju
  • ODKRYWANIE-uczysz się nowego sposobu myślenia, postrzegania, odkrywasz swój potencjał

 Ciągle podnosze swoje kompetencje i zdobywam wiedzę, aby być bardziej użytecznym dla Ciebie. Inspiruję do rozwoju, który postrzegam jako proces zrównoważonej zmiany.

Masz pytanie, dylemat, problem i potrzebujesz wsparcia? Skontaktuj się ze mną: biuro@ariwo.com.pl  tel.: 512 639323,  pracuję też via telefon, Skype, viber.

 Pierwsza konsultacja BEZPŁATNA!