Efekt motyla-rozwijaj skrzydła z ARIWO!

Efekt motyla można porównać z efektem, jaki powoduje jedno głośniej wypowiedziane słowo w górach-lawinę staczającą się po stoku! Jedno  wydarzenie, w którym braliśmy udział pociąga za sobą kolejne. Nowopowstała sytuacja ma coraz większy wpływ na nasze życie. Po jakimś czasie ta nowa sytuacja rozwija się już niejako sama – rozpędzona jak lawina, która z każdą chwilą przemieszcza się coraz szybciej. Bo przecież „nawet najdalsza podróż zaczyna sie od postawienia pierwszego kroku” 🙂

Warto doświadczać! Warto poznawać nowych ludzi! Podejmować nowe wyzwania! To dzieki nim uczymy się czegoś nowego, nawet jeśli sa to trudne dla nas doswiadczenia. Człowiek z natury boi się nieznanego. Boi sie zajrzenia w głąb siebie. Jednak żeby móc doświadczyć prawdziwego efektu motyla, a nie tkwić całe życie w tym samym, zamkniętym kokonie stereotypów myślenia, emocji i zachowania, należy po prostu otworzyć się na nowe możliwości.

Ponad tydzień minął od festiwalu PROGRESSteron, a ja nadal otrzymuję dowody na to, że na naszych warsztatach było inspirująco i rozwojowo! Widać to na moim profilu na FB oraz pofestiwalowych  wywiadach, np. na portalu www.szczecinfo.pl

„To, co uderza w trakcie udziału w zajęciach to nie tylko otwartość uczestniczek, ale też dające się wyczuć poczucie wzajemnej akceptacji. Być może w tym właśnie tkwi jeden z sekretów niesłabnącej popularności Progressteronu. Jedna z naszych czytelniczek która wygrała zaproszenie na warsztaty prowadzone przez Grażynę Myczkowską – właścicielkę Akademii Rozwoju i Wizerunku Osobistego Ariwo – pytana o wrażenia odpowiedziała, że zajęcia te „przypomniały jej o czymś, o czym już dawno zapomniała”.

Polecam, krótką rozmowę z Olą, uczestniczką kilku naszych wcześniejszych warsztatów oraz spotkania pt.: „Kto mieszka w Tobie”

http://szczecinfo.pl/4238/wybieram-swiadomie-to-co-dla-mnie-dobre-kobiety-chca-sie-rozwijac/

Dziewczyny dziekuję za to, że znalazłyście odwagę na to, aby wyjść z Waszego kokonu! Rozwijajcie skrzydła!

Grażyna Myczkowska